Záměna

18. června 2016 v 15:14
Ráno mě probouzí podivný pocit. Něco je jinak. Netuším co a rozčiluje mě to. Promnu si oči a zarazím se uprostřed pohybu. Sakra, to nejsou moje jemné chloupky na ruce. Nevěřícně zírám dlouhý tvrdý a černý porost. Zděšeně prohlížím i zbytek těla. Jsem chlap! V onen okamžik zcela pochopím význam přísloví Boží mlýny melou pomalu...Ale proč zrovna takto?


Neohrabaně lezu z postele, zvyklá na poněkud menší rozměry. Musím na záchod. Safra, kdo nechal to prkýnko dole? Naštvaně jej zvedám. Po ránu tolik práce. Hmm, ale čůrání ve stoje není zase tak špatné a zcela jistě rychlejší. Ranní hygiena. Na stíny, pudr, řasenku a rtěnku se jen usměji. Už žádné šminky, denní i noční krémiky, pleťové masky nevábného vzhledu a (ne)vůně. Oholit tvář je brnkačka oproti holení nohou, podpaží a intimních partií. Za pět minut je hotovo. Geniální. Ze skříně vytáhnu kalhoty, košili, sako a kravatu. Sbohem kostýmky, silonky a lodičky na vysokém podpatku. Začíná se mi to líbit.

Cestou do práce skáknu do trafiky pro noviny, pohodlně se usadím v metru a nalistuji sportovní stránku. Nejsem chlap, jsem mimozemšťan, neboť nerozumím ani písmenku. Po chvíli přistoupí slečna s velkým výstřihem a ještě větším poprsím. Jako správný muž zírám, asi příliš urputně, neb za pár minut kalhoty v určitých místech samovolně mění tvar. Odtrhnu pohled od nebezpečné zóny a na klín pokládám noviny. Ještě hodím očko na nožky sličné děvy. Taky mňamka, ale ty štekle jí nezávidím. Večer bude máčet nohy v lavoru a za pár let brečet nad křečáky.

"Zdravím, starý pardále," zahaleká v kanceláři kolega.
"Viděl jsi včera ten úžasný zápas se Spartou?" pokračuje kravata.
"Ne, koukal jsem na Ordinaci v Růžové zahradě."
"Coooo???"
Probůh, asi špatná odpověď.
"Musel jsem, společný večer s manželkou."
Maskuji společenské faux pas.
"Aha, tak to jsi za odměnu pak dostal," chlípně se ušklíbne.
"Hmmm."
Rozpačitě raději mizím do kuchyňky na kafe.
"Už jsi viděl novou recepční? Ta má ale kozy."
To opravdu musím sledovat každé ženské poprsí v celé galaxii?
"Jo, viděl, nic moc. Navíc má špatně oholené nohy. Sukně neladí s halenkou a linku na pravém oku má rozmazanou. Jinak docela ujde."

Do háje, mužské myšlení silně pokulhává. Mozek má pohlavní schýzu. Velký ženský a malý mužský se nemohou domluvit, který bude vládnout. Kolem poledne se začínám v obleku potit. Nejvíce přemíru tepla odnáší pohlaví, potlačuji silné nutkání se poškrábat. Závistivě sleduji kolegyně v sukních. Těm je hej, mají větrání. Kostýmky nejsou přeci jen takové zlo. Konečně padla, zvedám se ze židle s touhou být doma a sundat ze sebe kravaťácký mundur.

"Jdeme na jedno, dnes si ho zasloužíme," zavelí mladík od vedlejšího stolu.
Pivo? Nepiji pivo, nechutná mi. Nebo ano?
"Já ne, musím pro děti do školky."
"Ha, ha, od toho máš snad starou. Nekecej a jdeme."

Hurá! Konečně chápu, k čemu slouží manželky a proč jsem se oženil.
Po pátém pivu už mě nesvědí koule, orientuji se v první lize fotbalu a hladově zírám na barmanku, nejen zírám. Domů se dopotácím s kravatou na půl žerdi a nasáklý hospodou. Na límečku košile objevím šmouhu od rtěnky. Hodím nohy na konferák a pustím fotbal. Přece nebudu v práci za vola.

"Sotva přijdeš z hospody už zase čumíš na ten blbý fotbal. Já musela pro děti, nakoupit, uklidit, uvařit večeři. Co kdybys aspoň jednou přišel dřív a s něčím mi pomohl?"
Funguje na vřískající polovičku dálkový ovladač?
"Mno jo, tak já umeju nádobí po večeři."
"Máme myčku."
Večer uléhám do postele. Fotbal mě krásně nažhavil, mám chuť se milovat.
"Dej pokoj, bolí mě hlava."
"Mě tedy něco úplně jiného."

Kam se menstruační křeče hrabou na bolestivou erekci. Za rohem číhá zvětšená prostata. Naštvaně se otočím ke zdi.


Chlapi to vážně mají těžké.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama